З ініціативи депутатів та міського голови І.О.Ольшевського 03 грудня 2013 року була скликана позачергова сесія Здолбунівської міської ради. На порядку денному стояло одне питання «Про звернення депутатів Здолбунівської міської ради до Президента України та Верховної Ради України щодо стабілізації ситуації в країні». Депутати одноголосно схвалили текст звернення в якому засудили бездіяльність влади під час побиття учасників мирної акції на підтримку євроінтеграційного курсу України в м. Києві в ніч з 29 на 30 листопада, поставили вимоги про відставку уряду Азарова, про притягнення до кримінальної відповідальності винних у скоєнні ганебного злочину проти власного народу, про невідкладне прийняття Верховною Радою України усіх Законів, які необхідні для підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Також висловили думку, що Президент України, який не може гарантувати і забезпечити права та свободи своїх громадян, має добровільно скласти свої повноваження.
В рішенні міської ради депутати висловили підтримку учасникам протестних заходів за відновлення євроінтеграції та вимог про негайну відставку Кабінету Міністрів України, покарання усіх причетних до побиття мирних протестувальників на майдані Незалежності у місті Києві 30 листопада 2013 року, висловили готовність підтримати рішення трудових колективів міста про участь в загальнонаціональному безстроковому страйку, як законному засобі протесту проти антиконституційних дій влади, закликали усіх жителів міста Здолбунова підтримати рішення міської ради і висловити свою громадянську позицію щодо стабілізації ситуації в країні та недопущення згортання євроінтеграції.
Сесія вирішила розмістити на приміщенні Здолбунівської міської ради поруч з Державним прапором України прапор Євросоюзу в знак солідарності з учасниками мирних акцій протесту до підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом.