В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

Від 10 жовтня 2011 року 

 

Відповідно до підпункту 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», статтей 7, 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, враховуючи постанову Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України від 30.09.2011 № 86 «Про встановлення тарифів на теплову енергію КП «Здолбунівкомуненергія» Здолбунівської міської ради», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Визначити, що тарифи на послуги теплопостачання (централізоване опалення, підігрів води), що надаються комунальним підприємством «Здолбунівкомуненергія» Здолбунівської міської ради для бюджетних установ та інших споживачів, встановлюються в розмірі, визначеному постановою національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України від
30 вересня 2011року № 86 «Про встановлення тарифів на теплову енергію КП «Здолбунівкомуненергія» Здолбунівської міської ради», згідно з додатком і вводяться в дію з моменту набрання чинності цієї Постанови та коригуються у встановленому порядку.
 2. Комунальному підприємству «Здолбунівкомуненергія» Здолбунівської міської ради (В.Шавронська) довести до відома споживачів міста Здолбунів про зміну тарифів на теплову енергію і послуги з теплопостачання (централізоване опалення та підігрів води).


3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Здолбунівської міської ради від 23 вересня 2009 року № 253 «Про затвердження тарифів з теплопостачання та гарячого водопостачання, що надаються КП «Здолбунівкомуненергія» для бюджетних установ та інших споживачів».
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Палія О.О., а організацію його виконання на директора комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія» Шавронську В.А.


Заступник міського голови О.О.Палій