В місті Здолбунів існує 4 кладовища, 1 повністю закрите, на двох
кладовищах на даний час здійснюються захоронення на території сімейних поховань, одне кладовище діюче.
Загальна площа міських кладовищ становить 16.9 га. На утримання яких
міська рада щорічно виділяє близько 90 тис.грн.
Площа закритого єврейського кладовища по вулиці 8 Березня становить 0.1 га. Кладовище підтримується в належному санітарному стані завдяки громадянам міста ,які відбувають покарання у вигляді громадських робіт за вироком чи постановою суду.
Кладовище по вулиці Віли,1 має площу 3.4га, з них 1.65га додатково виділена земельна ділянка на якій проводяться роботи по впорядкуванню та підготовці для відкриття 2 черги. Кладовище частково огороджене, але на деяких ділянках огорожа потребує ремонту та заміни. В 2011році на вищеназваному кладовищі проведено поточний ремонт каплички на суму близько 2тисяч грн.. Біля кладовища є криниця з водою. На кладовищі працює доглядач, але у зв’язку з тим , що кладовище дуже старе і потребує виконання великих об’ємів робіт, міська рада періодично направляє на громадські роботи жителів міста.
Кладовище по вулиці Тихій має площу 1.93 га – це польсько- українське кладовище де здійснюється поховання на сімейних ділянках. Кладовище огороджене. В 2011 році на вищеназваному кладовищі проведено поточний ремонт огорожі довжиною 30 м.п. та зрізано більше 20 аварійних дерев. Також проведено ремонт пам’ятника « Невідомому солдату» та оновлено могили воїнів УПА. На кладовищі є криниця з водою , працює доглядач.
Діюче кладовище по вулиці Коперніка має площу 11.4га. На кладовищі в 2008 році збудовано новий туалет . Встановлено ємкість з водою. Кладовище частково огороджено. На кладовищі є доглядач.
Для покращення естетичного вигляду кладовища по вулиці Коперніка його необхідно огородити декоративною огорожею зі сторони траси « Рівне-Староконстантинів» . Для недопущення перемету дороги на кладовищі в зимовий період необхідно обсадити його деревами із східної сторони. А для покращення рівня обслуговування жителів міста в 2012 році необхідно провести капітальний ремонт існуючих будівель та облаштувати в них магазин по продажу ритуальних товарів та наданню ритуальних послуг.
В 2011 році проведено поточний ремонт пам’ятника «Миколі Приходьку» по вулиці Івана Гончара, пам’ятника «Жертвам фашизму» по вулиці Грушевського, пам’ятника «Невідомому солдату» в сквері по вулиці Грушевського та пам’ятний знак по вулиці Шевченка на суму 4тисячі грн.
Виконуючи Програму благоустрою міста на 2011рік та Програму утримання автомобільних доріг в місті Здолбунів в 2011рік проведено капітальний ремонт вулиці 2 Лютого, частини вулиці Шевченка та Лесі Українки. Проведено капітальний ремонт пішохідної доріжки та дороги по вулиці Івана Гончара. Загальна вартість робіт становить близько 300 тисяч грн. Проведено поточний ремонт вулиць Приходька площею 60 кв.м, Шкільної площею 447 кв.м, Фабричної площею 150 кв.м, Мазепи 233 кв.м, площі Базарної 104 кв.м. та Грушевського та Полуботка. Загальною площею 1670 кв.м на суму близько 200 тисяч кв.м. Також проведено поточний ремонт вулиць Степана Бандери, Зеленої, Ясної, Незалежності, Міцкевича, Старомильської, Грушевського, Івана Гонти площею 395 кв.м на суму 75 тис.грн.
В 2011році в міському гідропарку продовжено роботи по будівництву
пішохідних доріжок . Влаштовано тверде покриття на пішохідній доріжці площею 160 кв.м.
З кошти державного бюджету проведено капітальний ремонт вулиці
Віли,4 площею 1014 кв.м на суму близько 290 тисяч грн. та вулицю Івана Богуна площею 1900 кв.м на суму 550 тис.грн Протягом вересня – жовтня заплановано провести капітальний ремонт вулиці 8Березня площею 1500 кв.м на суму 434 тисячі грн., вулиці Чубинського площею 1120 кв.м на суму 325тис.грн.
З метою забезпечення безпеки руху на дорогах міста Здолбунів нанесено
500 кв.м розмітки типу «пішохідний перехід» та 8 км осьової розмітки на суму 40 тисяч грн. Встановлено 54 дорожні знаки на суму близько 24 тисяч грн..
На утримання автомобільних доріг в зимовий період міська рада щорічно
витрачає кошти в сумі понад 250 тисяч грн. А на утримання вулиць двірниками близько 380 тисяч грн..


Завідуюча комунальним відділом по благоустрою міста І.Г.Сирота