Р І Ш Е Н Н Я

Від 31 серпня 2011 року 

 

У зв’язку з несанкціонованою вуличною торгівлею по вулиці Шкільній,11 міста Здолбунів, яка організована громадянкою Проховською Н.Л. без будь-яких погоджень та дозволів передбачених Правилами роботи дрібнороздрібної торгівельної мережі, затверджених наказом МЗЕЗторгу від 08.07.96 року № 369 (із змінами та доповненнями), керуючись статтею 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету від 27.05.2009 року № 164 «Про організацію ярмарків розпродажу у місті Здолбунів», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Заборонити з 01.09.2011 року вуличну торгівлю у невстановленому місці по вулиці Шкільній,11, міста Здолбунів на земельній ділянці, що перебуває у приватній власності громадянки Проховської Н.Л., цільовим призначенням якої є обслуговування кафе «Південь», у зв’язку з відсутністю погоджень передбачених Правилами роботи дрібнороздрібної торговельної мережі.
2. Господарюючим суб’єктам ринків міста Здолбунів виділяти торговельні місця для проведення ярмарків розпродажу.
3. Здолбунівському РВ УМВС України в Рівненській області забезпечити виконання даного рішення щодо дотримання Правил торгівлі у невстановлених місцях.


Міський голова І.О.Ольшевський