5 жовтня 2011 року Здолбунівська міська рада прийняла рішення № 277 «Про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території міста Здолбунів».
В підготовці даного рішення брали участь депутати міської ради та працівники Здолбунівського районного відділу міліції. За пройдений період хочеться відмітити, що активізовано роботу відділу кримінальної міліції у справах дітей та районної служби у справах дітей, щодо проведення профілактичних і просвітницьких заходів для дітей та молоді у навчальних закладах міста.
За ініціативою міської ради Здолбунівським РВ УМВС було ліквідовано вуличну торгівлю по вулицях Зеленій та 8 Березня. Хочеться щоб дана робота мала системний характер.
Покращено роботу патрульно-постової служби. Але недостатньо залучаються члени громадського формування до чергування в нічний час. Не погоджуються графіки чергувань з міською радою та не враховуються потреби міської ради в підсилені охорони об’єктів благоустрою. Питання діяльності нелегальних приймальних пунктів металобрухту залишається відкритим.
Не складено ні одного протоколу, щодо благоустрою дворів та при будинкових територій, утримання тварин, додержання тиші у громадських місцях.
Всього на засіданні адмінкомісії у 2012 році розглянуто 9 протоколів, з них 4 – це продаж неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів.
Здолбунівський районний відділ міліції разом з громадським формуванням не забезпечило навчання правової та спеціальної підготовки членів громадського формування. Незважаючи на те, що районним відділом було ініційовано встановлення відеокамер спостереження, але конкретних пропозицій не надійшло.
Є співпраця в забезпеченні приміщеннями для спільної роботи дільничних інспекторів міліції та громадського формування. Виділенні приміщення по проспекту Цементників,12 та вулиці Шкільній,40, в останньому проведено якісний ремонт силами міської ради. А договір на безкоштовну оренду не заключено. Хочеться відмітити, що під час проведення масових заходів Здолбунівський РВ УМВС України в Рівненській області спільно з відділенням ДАІ систематично забезпечує охорону громадського порядку.
В ході підготовки до засідання виконавчого комітету 13.06.2012 року була проведена робоча нарада за участю керуючої справами виконавчого комітету Вознюк С.О., завідуючої юридичним відділом міської ради
Рощенко О.О., керівника громадського формування з охорони громадського порядку Королькова В.К.

2


Виявлено, протоколи засідань громадського формування відсутні, особові справи на членів громадського формування не заведені, відсутні довідки, які передбаченні чинним законодавством. Реєстрація посвідчень не ведеться.
Не проводяться навчання з правової та спеціальної підготовки кандидатів у члени громадських формувань. Слабка взаємодія громадського формування з Здолбунівським РВ УМВС України в Рівненській області.
Як правило громадське формування залучається лише на державні свята та на прохання міської ради.
Але разом з тим хочеться відмітити, що в біжучому році громадське формування брало активну участь щодо ліквідації вуличної торгівлі по вулицях
Зеленій, 8 Березня та перенесенню ринку по продажу сільськогосподарської продукції. Забезпечувало громадський порядок та перекриття руху автотранспорту на державні свята.
Міська рада підсилила роботу громадського формування надавши в кінці 2011 року кошти в сумі 10 тис.гривень. В 2012 році громадське формування буде додатково забезпечено форменим одягом за рахунок спонсорської допомоги.
Налагоджена співпраця міської ради з кримінально-виконавчою інспекцією Здолбунівського району.
Визначені місця та відбувають покарання у вигляді громадських робіт громадяни які притягнуті до кримінального покарання.
На об’єктах благоустрою міста в 2012 році працювало 8 таких громадян.
Спільно з ВДАІ Здолбунівським РВ УМВС України в Рівненській області, КП «Здолбунівське», проведено обстеження вулиць міста. З метою безпеки руху автотранспорту, визначено перелік робіт для усунення недоліків в утриманні вулиць міста
Є постійне розуміння та співпраця з працівниками міліції, щодо додержання правил паспортної системи.
Щомісяця на розгляд виконавчого комітету виносяться питання щодо захисту майнових та житлових прав неповнолітніх та недієздатних. В 2012 році таких справ розглянуто – 14.
Низькою залишається свідомість господарюючих суб’єктів, які продають алкогольні та тютюнові вироби неповнолітнім, дозволяють їм перебувати в нічних закладах.
Рішення міської ради буде розглядатись в порядку контролю на сесії міської ради в жовтні біжучого року.
Необхідно провести ряд організаційних заходів по його виконанню.


Керуюча справами виконавчого комітету С.О.Вознюк