Р І Ш Е Н Н Я

Від 08 червня 2011 року 

 

Розглянувши результати громадських слухань щодо організації міні притулку для стерилізованих собак в місті Здолбунові, виконуючи рішення Здолбунівської міської ради від 18 березня 2011 року №166 « Про розгляд звернення голови Рівненської обласної зоозахистної федерації «Фас» та керуючись статтями 15, 16 Закону України « Про захист тварин від жорстокого поводження», Положенням про притулок для тварин, статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43,49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити результати громадських слухань щодо облаштування міні притулку для стерилізованих собак в місті Здолбунові.
2. До 01.07.2011 року створити робочу групу для координації спільних дій щодо стратегії облаштування міні-притулку в місті Здолбунові до складу якої включити депутатів міської ради, представників комунальних служб міста ветеринарної та санітарно-епідеміологічної служб представників Рівненської обласної громадської зоозахистної федерації «Фас».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію по здійсненню контролю за дотриманням Правил благоустрою, договірних умов, аналізу сплати місцевих податків і зборів, земельного податку суб’єктами підприємницької діяльності міста Здолбунова (голова Ткачук В.В.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський