Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року 

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою, розроблену товариством з обмеженою відповідальністю «Здолбунівзем» щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянину Загородському Віталію Валерійовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Миру, 8-а у межах міста Здолбунів та враховуючи витяг з протоколу № 4 засідання науково технічної ради Головного управління Держкомзему у Рівненській області, керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12 Земельного кодексу України, міська рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянину Загородському Віталію Валерійовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Миру, 8- а в межах міста Здолбунів.
2. Громадянину Загородському Віталію Валерійовичу звернутися у Здолбунівське управління Держкомзему у Здолбунівському районі для вилучення державного акту Серія РВ № 01541 від 27.08.2000 «На право власності на земельну ділянку громадянину Загородському Віталію Валерійовичу» для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Миру, 8-а в межах міста Здолбунів.
3. Видати два державні акти на право власності на земельні ділянки громадянину Загородському Віталію Валерійовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Миру, 8-а в межах міста Здолбунів, а саме:

Ділянка № 1 площею 0.0517 гектара, громадянину Загородському Віталію Валерійовичу;
Ділянка № 2 площею 0.0276 гектара громадянину Загородському Віталію Валерійовичу;
4. Громадянину Загородському Віталію Валерійовичу земельні ділянки використовувати суворо за цільовим призначенням.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.


Міський голова І. О. Ольшевський