Р І Ш Е Н Н Я

Від 21 грудня 2011 року 

  

Розглянувши заяви громадян про виділення земельних ділянок для ведення садівництва, та ведення особистого селянського господарства, генеральний план забудови м. Здолбунів,керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, Земельного кодексу України, міська рада
В И Р І Ш И Л А:

Відмовити громадянам в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність :
- громадянину Неїжмаку Ярославу Васильовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Віли 6, 3 квартира 1 в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення садівництва по вулиці Старомильській, ( район УТМР «Чайка»).
- громадянину Михалевичу Василю Михайловичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Віли 6, 3 квартира 2 в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення садівництва по вулиці Старомильській, ( район УТМР«Чайка»).
- громадянину Москалик Юрію Васильовичу, який проживає в
місті Здолбунів по вулиці Щепкіна, 46 в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства по вулиці Щепкіна,46.
- громадянці Мокрій Галині Андріївні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Яворницького, 39 квартира 1 в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення садівництва по вулиці Яворницького.
- громадянину Михальчуку Миколі Миколайовичу, який проживає в
м. Здолбунів по вулиці Шевченка, 202 квартира 60 в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства по вулиці Парковій,23.

Міський голова І.О.Ольшевський