Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року № 426

 

Про надання дозволу громадянину Кирилюку Анатолію
Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо
зміни цільового призначення частини земельної ділянки
для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських
будівель та споруд по вулиці Олега Ольжича, 20 в місті Здолбунів

 

Розглянувши заяву громадянина Кирилюка Анатолія Петровича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення частини земельної ділянки, що надавалась для ведення особистого селянського господарства, по вулиці Олега Ольжича, 20 в місті Здолбунів на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, інші представленні документи та керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,20,123 Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 року № 502 « Порядок зміни цільового призначення земель , які перебувають у власності громадян або юридичних осіб» міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл громадянину Кирилюку Анатолію Петровичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Олега Ольжича, 20 на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею площею 923 метрів квадратних (0.0923гектара) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд по вулиці Олега Ольжича, 20 в місті Здолбунів, за рахунок земель , що перебувають у власності Кирилюка Анатолія Петровича.
2. Громадянину Кирилюку Анатолію Петровичу розробити генплан забудови земельної ділянки та замовити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення в одній із землевпорядних організацій, що мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2012 року.

Міський голова І.О. Ольшевський.