Р І Ш Е Н Н Я

Від 21 грудня 2011 року № 425

 

Про надання дозволу Остророгу Володимиру Петровичу
на розроблення проекту землеустрою щодо передачі
у власність шляхом викупу земельної ділянки не
сільськогосподарського призначення для обслуговування
будівлі кладової по вулиці Стефановича, 4 в місті Здолбунів

 

Розглянувши заяву Остророга Володимира Петровича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки не сільськогосподарського призначення для обслуговування будівлі кладової по вул. О. Стефановича, 4 на території м. Здолбунів , керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 123 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянину Остророгу Володимиру Петровичу, який проживає місті Здолбунів вулиці Шевченка, 196 на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки не сільськогосподарського призначення, загальною площею 300 метрів квадратних (0.0300гектара) для обслуговування будівлі кладової по вулиці Стефановича, 4 в місті Здолбунів, за рахунок земель житлової та громадської забудови.
2. Проект землеустрою та експертно грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу розробити в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2012 року.


Міський голова І.О.Ольшевський