Р І Ш Е Н Н Я

Від 08 червня 2011 року 

 

Розглянувши клопотання об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Берізонька» , керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл на передачу житлового будинку по вулиці Заводській,11 міста Здолбунова на баланс та обслуговування від комунального підприємства “Міське будинкоуправління» об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Берізонька”.
2. Голові ОСББ “Берізонька” Пусяк Т.І. та начальнику комунального підприємства “Міське будинкоуправління» Хомич О.В. підготувати акти прийому-передачі вказаного житлового будинку та провести передачу відповідно до чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування (голова постійної комісії – Максимчук В.В.) і заступника міського голови Палія О.О., а організацію виконання на голову ОСББ “Берізонька” Пусяк Т.І. та начальника комунального підприємства “Міське будинкоуправління» Хомич О.В.

Міський голова І.О.Ольшевський