Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року № 422

 

Про надання дозволу громадянину Малахову Віктору Яковичу
на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної
ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального
гаража по вулиці С. Бандери, 8 в межах міста Здолбунів

 

Розглянувши заяву громадянина Малахова Віктора Яковича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці С. Бандери, 8 в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,118,121 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянину Малахову Віктору Яковичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці С. Бандери, 8 квартира 9 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0085 гектара, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці С. Бандери, 8 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянину Малахову Віктору Яковичу замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.