Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року № 418

 

Про затвердження технічної документації громадянці
Онищук Галині Федорівні та громадянину Домбровському
Василю Володимировичу щодо поділу земельної ділянки та
видачу нових державних актів на право власності на земельні
ділянки по вулиці Зелена, 50 в межах міста Здолбунів

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою розроблену приватним підприємством «Рівне Азимут» щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділу Онищук Галині Федорівні та громадянину Домбровському Василю Володимировичу для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Зелена, 50 в межах міста Здолбунів та керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянці Онищук Галині Федорівні та громадянину Домбровському Василю Володимировичу для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Зелена, 50 в межах міста Здолбунів
2. Громадянці Онищук Галині Федорівні та громадянину Домбровському Василю Володимировичу звернутися в Управління Держкомзему у Здолбунівському районі для вилучення державного акту Серія ЯЛ № 106146 від 08.07.2010 «На право власності на земельну ділянку громадянці Онищук Галині Федорівні» для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Зелена, 50 в межах міста Здолбунів.
3. Видати два державні акти на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Зелена, 50 в межах міста Здолбунів, а саме:
Ділянка № 1 площею 0.0617 гектара, громадянці Онищук Галині Федорівні;


Ділянка № 2 площею 0.0356 гектара громадянину Домбровському Василю Володимировичу.
4. Громадянці Онищук Галині Федорівні та громадянину Домбровському Василю Володимировичу земельні ділянки використовувати суворо за цільовим призначенням.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. О. Ольшевський