Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року № 415

 

Про надання дозволу громадянці Кухарчук Галині Іванівні
на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної
ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального
гаража по вулиці Стефановича (гараж№187) в межах міста Здолбунів

 

Розглянувши заяву громадянки Кухарчук Галини Іванівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Стефановича (гараж№187) в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,118,121 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянці Кухарчук Галині Іванівні, яка проживає в
місто Здолбунів по вулиці Коперника, 53 квартира, 3 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0030 гектара, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Стефановича (гараж№187) в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянці Кухарчук Галині Іванівні замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в жовтні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський