Р І Ш Е Н Н Я

Від 21 грудня 2011 року № 413

 

Про продовження дії договору оренди земельної
ділянки, наданої суб’єкту підприємницької діяльності
Циганенко Ользі Миколаївні для обслуговування
торговельного кіоску по вулиці Заводській в місті Здолбунів

Розглянувши заяву суб’єкту підприємницької діяльності Циганенко Ольги Миколаївни про продовження дії договору оренди земельної ділянки, керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 33 Закону України „Про оренду землі” статтями 12, 93 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Продовжити суб’єкту підприємницької діяльності Циганенко Ользі Миколаївні, яка проживає в селі Здовбиця по вулиці Наливайка, 3 дію договору оренди земельної ділянки загальною площею 46 метрів квадратних (0.0046 гектара) для обслуговування торговельного кіоску по вулиці Заводській в місті Здолбунів( договір оренди № 040759600099 від 02.03.2007 року) терміном на п’ять років до 01.01.2017 року.
2. Встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 12 % відсотків від нормативної грошової оцінки земель. Інші істотні умови договорів оренди залишити в силі.
3. Зобов’язати суб’єкту підприємницької діяльності Циганенко Ольгу Миколаївну укласти договір на вивіз сміття з товариством з обмеженою відповідальністю «Комунальних підприємств» до 01.02.2012 року.
4. Суб’єкту підприємницької діяльності Циганенко Ользі Миколаївні в місячний термін укласти з міською радою додаткову угоду до основного договору оренду земельної ділянки та провести її державну реєстрацію.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
6. Хід виконання перевірити в лютому 2012 року.

Міський голова І.О. Ольшевський