Р І Ш Е Н Н Я

Від 08 червня 2011 року 


Розглянувши клопотання об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Аркад» , керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл на передачу житлового будинку по вулиці Котляревського,2 міста Здолбунова на баланс та обслуговування від комунального підприємства “Міське будинкоуправління» об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Аркад”.
2. Голові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків “Аркад” Михайловій О.Ю. та начальнику комунального підприємства “Міське будинкоуправління» Хомич О.В. підготувати акти прийому-передачі вказаного житлового будинку та провести передачу відповідно до чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування (голова постійної комісії – Максимчук В.В.) і заступника міського голови Палія О.О., а організацію виконання на голову об’єднання співвласників багатоквартирних будинків “Аркад” Михайлову О.Ю. та начальника комунального підприємства “Міське будинкоуправління» Хомич О.В.

Міський голова І.О.Ольшевський