Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року № 412

 

Про включення земельної ділянки по вулиці 8 Березня, 35-г,
яка надавалась Товариству з обмеженою відповідальністю
«Акрос» для обслуговування частини складського приміщення 
до переліку земельних ділянок несільськогосподарського
призначення, що підлягають продажу

 

Розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Акрос» про включення земельної ділянки по вулиці 8 Березня, 35-г, яка надавалась для обслуговування частини складського приміщення до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу, враховуючи, що на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна що перебуває у приватній власності Товариства з обмеженою відповідальністю «Акрос», керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статями 12,127,128 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Включити земельну ділянку, загальною площею 1893 метрів квадратних (0.1893 гектара) по вулиці 8 Березня, 35-г що надавалась Товариству з обмеженою відповідальністю «Акрос» для обслуговування частини складського приміщення до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу.
2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Акрос» сплатити авансовий платіж за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки в розмірі 2 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки.
3. Дати згоду Товариству з обмеженою відповідальністю « Акрос» на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вулиці 8 Березня, 35-г в ліцензованих організаціях.
4. Протягом 10 днів після надходження коштів ( авансових платежів за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок ) від Товариства з обмеженою відповідальністю « Акрос», замовити відповідний звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу.


5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови
Палія О.О.
6. Хід виконання перевірити в грудні 2012 року.

Міський голова І. О. Ольшевський