Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року № 406

 

Про включення земельної ділянки по вулиці Северина
Наливайка, 45, яка надавалась суб’єкту підприємницької
діяльності Маркову Сергію Михайловичу для
обслуговування овочесховища до переліку земельних ділянок
несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу

 

Розглянувши клопотання суб’єкта підприємницької діяльності Маркова Сергія Михайловича про включення земельної ділянки по вулиці Северина Наливайка, 45, яка надавалась для обслуговування овочесховища до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу, враховуючи, що на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна що перебуває у приватній власності суб’єкта підприємницької діяльності Маркова Сергія Михайловича, керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статями 12,127,128 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Включити земельну ділянку, загальною площею 700 метрів квадратних (0. 0700 гектара) по вулиці Северина Наливайка, 45 що надавалась суб’єкту підприємницької діяльності Маркову Сергію Михайловичу для обслуговування овочесховища до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу.
2. Суб’єкту підприємницької діяльності Маркову Сергію Михайловичу сплатити авансовий платіж за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки в розмірі 2 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки.
3. Дати згоду суб’єкту підприємницької діяльності Маркову Сергію Михайловичу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вулиці Северина Наливайка, 45 в ліцензованих організаціях.
4. Протягом 10 днів після надходження коштів ( авансових платежів за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок ) від суб’єкта підприємницької діяльності Маркова Сергія Михайловича, замовити відповідний звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу.

5. Суб’єкту підприємницької діяльності Маркову Сергію Михайловичу укласти договір сервітуту з ДП « Львівська залізниця» на право проїзду до овочесховища.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
7. Хід виконання перевірити в грудні 2012 року.

Міський голова І. О. Ольшевський