Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року № 404

 

Про внесення змін в пункт 1 рішення Здолбунівської
міської ради № 1766 від 23.07.2010 року «Про надання
дозволу Релігійній громаді УПЦ-Київський Патріархат
м. Здолбунів-ІІ на розроблення проекту із землеустрою щодо
відведення земельної ділянки в постійне користування для
будівництва і обслуговування церкви та підсобних приміщень
по вулиці Фестивальній»

 

Розглянувши клопотання Релігійної громади УПЦ-Київський Патріархат
м. Здолбунів-ІІ про внесення змін в пункт 1 рішення Здолбунівської міської ради
№ 1766 від 23.07.2010 «Про надання дозволу Релігійній громаді УПЦ-Київський Патріархат м. Здолбунів - ІІ на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування церкви та підсобних приміщень по вулиці Фестивальній» керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні “ і статтею 12 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в пункт 1 рішення Здолбунівської міської ради № 1766 від 23.07.2010 року «Про надання дозволу Релігійній громаді УПЦ-Київський Патріархат м. Здолбунів - ІІ на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування церкви та підсобних приміщень по вулиці Фестивальній» виклавши його в слідуючій редакції, а саме:
- Дати дозвіл Релігійній громаді УПЦ-Київський Патріархат м. Здолбунів-ІІ (Інд. код 22563652 ) на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування орієнтовною площею 0,33 гектара, для будівництва і обслуговування церкви та підсобних приміщень по вулиці Фестивальній, за рахунок земель житлової та громадської забудови міста Здолбунів.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський.