Р І Ш Е Н Н Я

Від 21 грудня 2011 року № 400

 

Про продовження терміну дії рішення № 1575 від
17.02.2010 року «Про затвердження матеріалів вибору
місця розташування земельної ділянки та надання
дозволу Об’єднанню співвласників багатоквартирного
будинку «Приват» на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у приватну власність
для обслуговування багатоквартирного жилого будинку по
вулиці Кутузова, 18 в межах міста Здолбунів»

 

Розглянувши лист ОСББ «Приват» про продовження терміну дії рішення
№ 1575 від 17.02.2010 року «Про затвердження матеріалів вибору місця розташування земельної ділянки та надання дозволу Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Приват» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Кутузова, 18 в межах міста Здолбунів», керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” статтями 12, 41 Земельного кодексу України, міська рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Продовжити термін дії рішення № 1575 від 17.02.2010 року «Про затвердження матеріалів вибору місця розташування земельної ділянки та надання дозволу Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Приват » на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Кутузова, 18 в межах міста Здолбунів» до 01 січня 2013 року.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
3. Хід виконання перевірити в грудні 2012 року.

Міський голова І.О. Ольшевський