Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року 

 

Розглянувши проект землеустрою розроблений Приватним підприємством « Рівне Азимут » щодо відведення земельної ділянки у власність Житлово-будівельному кооперативу«Салют» для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Коперника, 63 в місті Здолбунів та керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ статтями 12, 125, 126 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Житлово-будівельному кооперативу«Салют» для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Коперника,63 в місті Здолбунів.
2. Передати Житлово-будівельному кооперативу «Салют» земельну ділянку загальною площею 3417 метрів квадратних (0.3417 гектара) у власність для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Коперника, 63 в місті Здолбунів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
3. Спеціалісту-землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.
4. Житлово-будівельному кооперативу «Салют» земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням .
5. Житлово-будівельному кооперативу «Салют» посвідчити право користування земельною ділянкою державним актом на право власності.
6. Житлово-будівельному кооперативу «Салют» утримувати в належному стані прилеглу територію.

Міський голова І. О.Ольшевський