Р І Ш Е Н Н Я

від 21 грудня 2011 року 

 

Розглянувши проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Комунальному підприємству «Здолбунівському відділу профілактичної дезінфекції» по вул. Шевченка, 198а в м. Здолбунів розроблений приватним підприємством «Рівнеелітзем» та керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,92,123 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити Комунальному підприємству «Здолбунівському відділу профілактичної дезінфекції» проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування земельної ділянки загальною площею 807 метрів квадратних (0,0807 гектара) для обслуговування виробничих приміщень по вулиці Шевченка, 198-а в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради.
2. Передати Комунальному підприємству «Здолбунівському відділу профілактичної дезінфекції» в постійне користування земельну ділянку площею 807 метрів квадратних (0,0807 гектара) для обслуговування виробничих приміщень по вулиці Шевченка, 198-а в місті Здолбунів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради.
3. Комунальному підприємству Здолбунівському відділу профілактичної дезінфекції:
3.1. Отримати державний акт на право постійного користування на земельну ділянку в порядку передбаченому чинним законодавством.
3.2. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням
3.3. Забезпечити зберігання межових знаків, якими відведено земельну ділянку в натурі.
4.Спеціалісту-землевпоряднику внести зміни в земельно-облікову документацію.
Міський голова І.О.Ольшевський.