Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року № 389

 

Про затвердження проект землеустрою та передачу
Об’єднанню співвласників багатоквартирного жилого
будинку « Дружба 2» земельної ділянки у власність для
будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого
будинку по вулиці Щепкіна, 25 у місті Здолбунів

  

Розглянувши проект землеустрою, розроблений Приватним підприємством «Рівнеелітзем » щодо відведення земельної ділянки у власність Об’єднанню співвласників багатоквартирного жилого будинку «Дружба 2» для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Щепкіна, 25 у місті Здолбунів та керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ статтями 12, 99, 100, 101, 125, 126 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Об’єднанню співвласників багатоквартирного жилого будинку «Дружба 2» для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Щепкіна, 25 в місті Здолбунів.
2. Передати Об’єднанню співвласників багатоквартирного жилого будинку «Дружба 2» земельну ділянку загальною площею 3445 метрів квадратних (0.3445 гектара) у власність для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Щепкіна, 25 у місті Здолбунів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
3. Встановити земельний сервітут на земельну ділянку площею 52 метрів квадратних на право проходу до стіни та обслуговування стіни будівлі гаража громадянці Ковальчук Жанні Василівні.
4. Об’єднанню співвласників багатоквартирного жилого будинку «Дружба 2» та гр. Ковальчук Ж. В. укласти договір сервітуту та провести його державну реєстрацію
5. Спеціалісту-землевпоряднику внести зміни у земельно - облікову документацію.
6. Об’єднанню співвласників багатоквартирного жилого будинку «Дружба 2» земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням .
7. Об’єднанню співвласників багатоквартирного жилого будинку «Дружба 2» посвідчити право користування земельною ділянкою державним актом на право власності.
8. Об’єднанню співвласників багатоквартирного жилого будинку «Дружба 2» утримувати в належному стані прилеглу територію.
9. Хід виконання перевірити в лютому 2012 року.

Міський голова І. О.Ольшевський