Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року № 388

 

Про затвердження технічної документації та передачу
земельної ділянки в оренду терміном на 5 років суб’єкту
підприємницької діяльності Шеметовській Ларисі Геннадіївні
для будівництва та обслуговування приміщення магазину
по проспекту Цементників, 12 в межах міста Здолбунів.

 

Розглянувши технічну документацію землеустрою, щодо передачі земельної ділянки в оренду терміном на 5 років суб’єкту підприємницької діяльності Шеметовській Ларисі Геннадіївні для будівництва та обслуговування приміщення магазину по проспекту Цементників, 12 в межах міста Здолбунів розроблений ТзОВ « «Здолбунівзем» , керуючись статтями 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,93,124,125,126, Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити технічну документацію землеустрою, щодо передачі земельної ділянки загальною площею 160 квадратних метрів (0.0160 гектара) в оренду терміном на 5 років суб’єкту підприємницької діяльності Шеметовській Ларисі Геннадіївні для будівництва та обслуговування приміщення магазину по проспекту Цементників, 12 в межах міста Здолбунів, за рахунок орендованих земель суб’єкта підприємницької діяльності Коберника Леоніда Олександровича.
2. Передати земельну ділянку загальною площею 160 квадратних метрів (0.0160 гектара) в оренду терміном на 5 ( п’ять ) років суб’єкту підприємницької діяльності Шеметовській Ларисі Геннадіївні для будівництва та обслуговування приміщення магазину по проспекту Цементників, за рахунок орендованих земель суб’єкта підприємницької діяльності Коберника Леоніда Олександровича.
3. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 7 % від нормативної грошової оцінки земель міста.
4. Суб’єкту підприємницької діяльності Шеметовській Ларисі Геннадіївні в місячний термін укласти договір на оренду земельної ділянки з міською радою та провести його державну реєстрацію.
5. Встановити, що плата за використання орендованої земельної ділянки сплачується з моменту прийняття даного рішення.
6. Суб’єкту підприємницької діяльності Шеметовській Ларисі Геннадіївні земельну ділянку використовувати суворо за цільовим призначенням .
7. Спеціалісту – землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.
8. Хід виконання перевірити в лютому 2012 року.

Міський голова І. О. Ольшевський