Р І Ш Е Н Н Я

Від 08 червня 2011 року 

 

Розглянувши клопотання директора товариства з обмеженою відповідальністю Виробничої комерційної фірми «Промтехсервіс» щодо звільнення від плати за користування місцем для розташування сітілайту у зв’язку з розміщенням на ньому соціальної реклами Товариства Червоного Хреста України, з метою підтримання роботи волонтерського руху по організації допомоги онкохворим дітям - Програма Товариства Червоного Хреста України та керуючись пунктом 28 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада,

В И Р І Ш И Л А :

1. Звільнити Товариство з обмеженою відповідальністю Виробничу комерційну фірму «Промтехсервіс» на період з 07.06.2011 року по 01.01.2012 року від сплати за користуванням місцем для розміщення одного сітілайту по вулиці Шкільній міста Здолбунів.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів та податкової політики (голова А.Й. Бронічаі) та Здолбунівську ОДПІ, а організацію його виконання на завідуючу загальним відділом Євтушок Л.Т.
Міський голова І.О. Ольшевський