Р І Ш Е Н Н Я

Від 21 грудня 2011 року 

 

Розглянувши клопотання суб’єкта підприємницької діяльності Шур Олени Степанівни про включення земельної ділянки по вулиці Міцкевича, 26-а, яка надавалась для реконструкції нежитлових приміщень під швейне виробництво до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу, враховуючи, що на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна що перебуває у приватній власності суб’єкта підприємницької діяльності Шур Олени Степанівни, керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, статями 12,127,128 Земельного кодексу України, міська рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Перенести розгляд звернення суб’єкта підприємницької діяльності Шур Олени Степанівни про включення земельної ділянки по вулиці Міцкевича, 26-а, яка надавалась для реконструкції нежитлових приміщень під швейне виробництво до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. О. Ольшевський