Р І Ш Е Н Н Я

від 21 грудня 2011 року 

 

Розглянувши клопотання депутата міської ради Висоцького Олега Юрійовича про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва каналізації по вулиці Огієнка місті Здолбунів та керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”, статтями 12,92,123 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл Здолбунівській міській раді на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування орієнтовною площею 0,0450 гектара для будівництва каналізації по вулиці Огієнка в місті Здолбунів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради.
2. Проект із землеустрою замовити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський