Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року 

 

Розглянувши заяви громадян про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою по складанню державного акту на земельні ділянки для обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, та інші представлені матеріали, керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,116,118,120,121 Земельного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2009 року № 844 «Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України у 2009 році » та постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2009 року № 1112 «Про додаткові заходи щодо безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки » міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою по складанню державного акту на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, за рахунок земель що перебувала у їхньому користуванні, наступним громадянам:
Власенку Михайлу Семеновичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Віли І, 12 на земельну ділянку площею 0,05 гектара для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Віли І, 12.
Мохначу Юрію Анатолійовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Мартинівка, 76-б на земельну ділянку площею 0.04 гектара для ведення особистого селянського господарства по вулиці Мартинівка, 76-б.


Яновському Михайлу Георгійович, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Грушевського, 59 на земельну ділянку площею 0.04 гектара для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Грушевського, 59.
Салійчук Людмилі Петрівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Заводська, 2-а квартира 53 на земельну ділянку площею 0.04 гектара для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Дружби , 49 квартира 1.
Дарашкевічюс Тетяні Петрівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Огієнка, 24 на земельну ділянку площею 0.06 гектара для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Огієнка, 24.
Бузинарській Аллі Михайлівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Котляревського, 2-а кв. 2 на земельну ділянку площею 0.0241 гектара для будівництва та обслуговування частини жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Котляревського, 2-а кв. 2.
Карпінчуку Руслану Леонідовичу , який проживає в с. Здовбиця по вулиці Третя, 169 на земельну ділянку площею 0.0366 гектара для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Віли І, 24.
Мельникову Олександру Борисовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Львівська, 16-а на земельну ділянку площею 0.06 гектара для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Львівській, 16-а;
Луцишину Василю Миколайовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці І. Гончара, 98/1 на земельну ділянку площею 0.0139 гектара для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Івана Гончара, 98/1.
Цибульській Ганні Антонівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Огієнка, 11 на земельну ділянку площею 0.06 гектара для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Огієнка, 11.
Самолюк Тетяні Володимирівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Миру, 15 квартира 1 на земельну ділянку площею 0.0238 гектара для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Миру, 15 квартира 1.
Алексюк Надії Михайлівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Шевченка, 204 квартира 14 на земельну ділянку площею 0.0298 гектара для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Миру, 15.
Місюрі Валентині Михайлівні, яка проживає в місті Рівне по вулиці Ювілейна, 11 квартира 96 на земельну ділянку площею 0.06 гектара для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Ватутіна, 32.

Єременко Ганні Петрівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці кн.. Ольги,19 квартира 1 на земельну ділянку площею 0.025 гектара для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці кн.. Ольги, 19;

Троцю Борису Володимировичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Шевченка, 175-а на земельну ділянку площею 0.0149 гектара для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Шевченка, 175-а;

Алексеєнко Катерині Дмитрівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці 8 Березня, 40 квартира 1 на земельну ділянку площею 0,10 гектара для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці 8 Березня, 40;

Оксенчук Оксані Ярославівні , яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Кутузова, 23   на земельну ділянку площею 0,07 гектара для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Кутузова, 23;

Мічуді Віктору Олександровичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Тиха, 41 на земельну ділянку площею 0,06 гектара для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Тиха, 41;

Філяку Івану Степановичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Огієнка, 9 на земельну ділянку площею 0,06 гектара для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Огієнка, 9;

 

2. Вище перерахованим громадянам розробити технічну документацію в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.


Міський голова І. О. Ольшевський