Р І Ш Е Н Н Я

від 08 червня 2011 року 

 

Розглянувши клопотання комунального підприємства “Здолбунівкомуненергія” про отримання дозволу на отримання та відкриття в межах генеральної кредитної угоди в Рівненській Обласній дирекції «Райффайзен банк Аваль» невідновлювальної кредитної лінії для проведення оплати вартості постачання та транспортування природного газу перед Волинською філією ДК «Газ України» строком на 12 місяців, керуючись пунктом 27 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл комунальному підприємству “Здолбунівкомуненергія” на отримання та відкриття в межах генеральної кредитної угоди в Рівненській Обласній дирекції «Райффайзен банк Аваль» невідновлювальної кредитної лінії на суму 299 000 грн. (двісті дев’яносто дев’ять тисяч гривень 00 коп.) строком на 12 місяців.
В забезпечення кредитної угоди надано адміністративне приміщення з майстернями по ремонту обладнання комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія» за адресою місто Здолбунів, вул. Шкільна, 40а.
2. Видатки по сплаті процентів за користування кредитом проводити за рахунок власних надходжень комунального підприємства “Здолбунівкомуненергія”.
3. Вповноважити директора комунального підприємства Шавронську Валентину Анатоліївну підписувати всі кредитні документи в тому числі договори.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та податкової політики (голова А.Й.Броніч), а організацію його виконання на начальника комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія» Шавронську В.А.

Міський голова І.О.Ольшевський