Р І Ш Е Н Н Я

Від 21 грудня 2011 року № 368

 

Про прийняття у комунальну у власність
територіальної громади міста Здолбунів
житлового будинку по вулиці Л.Українки, 4
міста Здолбунів, який знаходиться на балансі
відкритого акціонерного товариства
«Здолбунівський завод будівельних матеріалів»
та належить регіональному відділенню Фонду
Державного Майна України у Рівненській області

 

На виконання рішення міської ради від 21.12.2011 № 10 «Про згоду на передачу у власність територіальної громади м.Здолбунів житлового будинку по вулиці Л.Українки, 4 міста Здолбунів, який знаходиться на балансі відкритого акціонерного товариства «Здолбунівський завод будівельних матеріалів» та належить регіональному відділенню Фонду Державного Майна України у Рівненській області», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 2 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», пунктом 5 Положення «Про порядок передачі у комунальну власність загальнодержавного житлового фонду, що перебуває у повному господарському віданні або оперативному управлінні підприємств, організацій та установ», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.11.1995 № 891, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Прийняти у комунальну власність територіальної громади міста Здолбунів житловий будинок по вулиці Л.Українки, 4 міста Здолбунів, який знаходиться на балансі відкритого акціонерного товариства «Здолбунівський завод будівельних матеріалів» та належить регіональному відділенню Фонду Державного Майна України у Рівненській області.
2. Комунальному підприємству «Міське будинкоуправління» /в.о.
директора Габрук В.А./ прийняти на баланс та обслуговування даний будинок.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування – голова постійної комісії Максимчук В.В., та заступника міського голови Палія О.О., а організацію виконання на в.о. директора комунального підприємства «Міське будинкоуправління» Габрук В.А.

Міський голова І.О.Ольшевський