Р І Ш Е Н Н Я

Від 08 червня 2011 року 

На виконання Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» (із змінами від 22.04.2004 року), постанови Кабінету Міністрів України» від 11.10.2002 року №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» , рішення Здолбунівської міської ради від 16.03.2011 року «Про стан роботи комунальних служб міста по забезпеченню належного надання послуг населенню, якісного обслуговування житлового фонду, благоустрою міста та завдання по покращанню їх роботи», керуючись статтею 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію заступника міського голови Палія О.О. прийняти до відома.
2. Бюро інформування населення при Здолбунівській міській раді та комунальному підприємству «Міське будинкоуправління» (директор Хомич О.В.), використовуючи засоби масової інформації, постійно проводити серед населення роз’яснювальну роботу та надавати консультаційні послуги з питань створення та функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
3. Виконавчому комітету здійснювати розподіл матеріальних ресурсів на об’єднання співвласників багатоквартирних будинків по потребі у відповідності до кількості квадратних метрів житла.
4. Керівникам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів :
4.1 До 10.10.2011 року замовити проекти відводу земельних ділянок
прибудинкових територій в спеціалізованих земельно-кадастрових організаціях, для чого до 01.08.2011 р. звернутися з клопотанням в Здолбунівську міську раду та отримати відповідний дозвіл.
4.2 До 01.09.2011 року призначити відповідальну особу за виконання
правил пожежної безпеки, електричної безпеки, техніки безпеки та організувати підготовку вказаної відповідальної особи у відповідних службах.
4.3 Постійно приймати участь в підготовці пропозицій та документації для
участі в державних і недержавних програмах фінансування капітальних ремонтів та реконструкції житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
4.4 Постійно проводити роботу по запровадженню енергозберігаючих технологій при проведенні капітальних ремонтів житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів.
4.5 Довести тариф на утримання житла та прибудинкової території до розміру не менше економічно обґрунтованого.
4.6 Поширити практику заключення договорів на вивезення твердих побутових відходів від імені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, як колективного замовника послуги, з впровадженням колективної відповідальності за стан контейнерного майданчика та стан оплати послуги.
4.7 Налагодити співпрацю з Здолбунівським районним центром зайнятості по залученню осіб, які зареєстровані як безробітні, на виконання робіт в об’єднаннях співвласників багатоквартирних будинків за рахунок надання дотацій для створення нових робочих місць.
4. Хід виконання даного рішення заслухати у жовтні 2012 року.
5. Дане рішення довести до відома всіх голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і житлово-будівельних кооперативів.
6. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський