Р І Ш Е Н Н Я
Від 05 жовтня 2011 року № 349

 

Про надання дозволу громадянці Курій Валентині
Володимирівни на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у власність для
будівництва та обслуговування індивідуального
гаража по вулиці с. Бандери, 8 в межах міста Здолбунів

 

Розглянувши заяву громадянки Курій Валентини Володимирівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці С. Бандери, 8 в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,118,121 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянці Курій Валентині Володимирівні, яка проживає в м. Здолбунів по вулиці С. Бандери, 8 квартира 13 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0030 гектара, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці С. Бандери, 8 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянці Курій Валентині Володимирівні замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в жовтні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.