Р І Ш Е Н Н Я

від 10 листопада 2011 року № 354

Про затвердження проекту із землеустрою
щодо відведення земельної ділянки в постійне
користування Здолбунівській міській раді для
будівництва зливової каналізації з вулиць Зелена
та 8 Березня за рахунок земель запасу житлової та
громадської забудови, що в межах міста Здолбунів,
вулиці Зелена на території Здолбунівської міської ради
Рівненської області

Розглянувши проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Здолбунівській міській раді для будівництва зливової каналізації з вулиць Зелена та 8 Березня за земель запасу житлової та громадської забудови що в межах міста Здолбунів по вулиці Зелена розроблений ПП «РІВНЕ АЗИМУТ» та керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 92, 123 Земельного кодексу України, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Здолбунівській міській раді площею 0,1800 га для будівництва зливової каналізації з вулиць Зелена та 8 Березня в місті Здолбунів по вулиці Зелена за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради.
2. Передати в постійне користування Здолбунівській міській раді земельну ділянку площею 0,1800 га для будівництва зливової каналізації з вулиць Зелена та 8 Березня в місті Здолбунів по вулиці Зелена за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради.
3. Здолбунівській міській раді:
3.1. Отримати державний акт на право постійного користування на земельну ділянку в порядку передбаченому чинним законодавством
3.2. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням
3.3. Забезпечити зберігання межових знаків, якими відведено земельну ділянку в натурі.
4.Спеціалісту - землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
6. Хід виконання перевірити в грудні 2012 року.


Міський голова І.О.Ольшевський