Р І Ш Е Н Н Я
Від 05 жовтня 2011 року 

 

Розглянувши заяву громадянина Окуневського Олега Вікторовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Шкільна в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,118,121 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:


1. Перенести розгляд звернення громадянина Окуневського Олега Вікторовича, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Шкільна, 17 квартира про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Шкільна в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський.