Р І Ш Е Н Н Я
Від 05 жовтня 2011 року № 306

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо
складання договору оренди земельної ділянки строком на 49
( сорок дев’ять ) років Публічному акціонерному товариству
по газопостачанню та газифікації « Рівнегаз» для
обслуговування будівель абонентської служби та гаража
по вулиці Щепкіна, 15 в межах місті Здолбунів.

  

Розглянувши технічну документації із землеустрою розроблену приватним підприємством « Геопростір» щодо складання договору оренди земельної ділянки строком на 49 ( сорок дев’ять ) років Публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації « Рівнегаз» для обслуговування будівель абонентської служби та гаража по вулиці Щепкіна, 15 в межах місті Здолбунів, керуючись статтями 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 124,125,126, Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити технічну документації із землеустрою щодо складання договору оренди земельної ділянки площею 5190 квадратних метрів (0.5190 гектара) строком на 49 ( сорок дев’ять ) років Публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації « Рівнегаз» для обслуговування будівель абонентської служби та гаража по вулиці Щепкіна, 15 в межах місті Здолбунів, за рахунок земель що перебувають в оренді Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Рівнегаз».
2. Передати земельну ділянку загальною площею 5190 квадратних метрів (0.5190 гектара) строком на 49 ( сорок дев’ять ) років Публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації « Рівнегаз» для обслуговування будівель абонентської служби та гаража по вулиці Щепкіна, 15 в межах місті Здолбунів, за рахунок земель що перебувають в оренді Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Рівнегаз».
3. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земель міста.
4. Публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації « Рівнегаз» в місячний термін укласти договір на оренду земельної ділянки з міською радою та провести його державну реєстрацію.
5. Встановити , що плата за використання орендованої земельної ділянки сплачується з моменту прийняття даного рішення.
6. Публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації « Рівнегаз» земельну ділянку використовувати суворо за цільовим призначенням .
7. Спеціалісту – землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
9. Хід виконання перевірити в листопаді 2011 року.


Міський голова І. О. Ольшевський