Р І Ш Е Н Н Я
Від 16 березня   2016 року
    Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, Земельного кодексу України, Законом України про землеустрій, розглянувши клопотання  Комунального закладу        « Здолбунівський будинок – інтернат для громадян похилого віку та інвалідів»  про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельної ділянки яка надавалась в постійне користування  для обслуговування житлового будинку по вулиці 8 Березня,    40-б в межах міста Здолбунова, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл Комунальному закладу  « Здолбунівський будинок – інтернат для громадян  похилого віку та інвалідів»  на виготовлення технічної  документації  із  землеустрою щодо поділу та об'єднання земельної ділянки (кадастровий номер 5622610100:00:013:0270) загальною площею 0,10 гектара, яка надавалась  в постійне користування  для обслуговування житлового будинку по вулиці 8 Березня, 40-б в межах міста Здолбунів.
2. Комунальному закладу  « Здолбунівський будинок – інтернат для громадян  похилого віку та інвалідів»  технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок розробити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова  Українець А.Ю.)  
4. Хід виконання перевірити в жовтні  2016 року.
 Міський голова                                                                         І. О. Ольшевський