Р І Ш Е Н Н Я
Від 16 березня 2016 року
     Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення виконавчого комітету Здолбунівської міської ради від 23.12.2015 №307 «Про розгляд протоколу засідання комісії по обстеженню житлового фонду при виконавчому комітеті Здолбунівської міської ради від 19.11.2015», розглянувши клопотання комунального підприємства «Міське будинкоуправління» про списання з балансу квартири №1 по вулиці Тиха, 31 міста Здолбунова, міська рада 
В И Р І Ш И Л А:
    1. Дозволити комунальному підприємству «Міське будинкоуправління» списати з балансу  квартиру №1 по вулиці Тиха, 31 міста Здолбунова, в зв´язку з тим, що вона визнана непридатною для проживання та недоцільністю проведення ремонту вказаної квартири.
   2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування (голова Бабій О.О.), а організацію його виконання  на начальника комунального підприємства «Міське будинкоуправління» Габрук В.А.
Міський голова                               І.Ольшевський