Р І Ш Е Н Н Я

від 19 лютого 2016 року                                                                              

          Керуючись статтею 26  Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання Комунального підприємства  «Здолбунівводоканал» та Комунального підприємства  Міське будинкоуправління з метою організації обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення та раціонального використання комунальної власності, міська рада

В И Р І Ш И ЛА:

      1.Дати згоду на безкоштовну передачу автомобіля УАЗ-3909 державний №ВК 7609 ВІ з балансу комунального підприємства Міське будинкоуправління на баланс Комунальному підприємству «Здолбунівводоканал».

     2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування (голова Бабій О.О.), а організацію його виконання на директора Комунального підприємства «Здолбунівводоканал» Мельника В.І. та начальника Комунального підприємства «Міське будинкоуправління» Габрук В.А.

Міський голова                                                               І. Ольшевський