Р І Ш Е Н Н Я

Від 19 лютого 2016 року                                                       

         Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  враховуючи рішення Здолбунівської міської ради від 23.12.2015 №36 «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Здолбунова квартири по вулиці Драгоманова, 15 квартира №2 в місті Здолбунові», акт приймання-передачі даної квартири, міська рада

                                                   В И Р І Ш И Л А:

         1. Прийняти у комунальну власність територіальної громади міста Здолбунова квартири №2 по вулиці Драгоманова, 15  в місті Здолбунові від територіальної громади Здолбунівського району.

         2. Комунальному підприємству «Міське будинкоуправління» до 10.03.2016 прийняти на баланс та обслуговування вказану квартиру.

        3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування (голова Бабій О.О.), а організацію його виконання  на керуючу справами виконавчого комітету Вознюк С.О.

Міський голова                                                                           І.Ольшевський