Р І Ш Е Н Н Я

Від 19 лютого 2016 року                                                           

              Керуючись статтею 26  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», враховуючи рекомендації Українського інституту національної пам’яті, комісії з найменувань  та пам’ятних знаків  в місті Здолбунові щодо перейменування вулиць, топонімічна назва яких підлягає зміні,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Перейменувати  наступні вулиці  міста Здолбунова:

№ з/п Назва  станом на 19.02.2016 Назва, яка присвоюється
1. Вулиця Приходька Вулиця Василя Жука
2. Вулиця Ватутіна Вулиця Бориса Возницького
3. Вулиця Жовтнева Вулиця Покровська

2. Внести зміни до Повного  переліку назв вулиць   та актуальної нумерації  будинків на території міста Здолбунова затвердженого рішенням Здолбунівської міської ради  від 07.10.2009 року №1301.

3. Комунальному підприємству  Міське будинкоуправління до 01.05.2016 року  замінити аншлаги на перейменованих вулицях міста  Здолбунова та встановити  інформаційні таблички щодо особистостей іменами яких названі вулиці.

4. Рекомендувати відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації вивчити питання  щодо процедури демонтажу пам’ятника Миколі Приходьку по вулиці І.Гончара в місті Здолбунові.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування  ( голова  Бабій О.О.)

Міський голова                                                                                 І.Ольшевський