Р І Ш Е Н Н Я

від 23 грудня 2015 року 


Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", статтями 12, 36, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі", розглянувши заяву громадянина Ковальчука Олега Анатолійовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва по вулиці Віли 5, в місті Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянці Ковальчуку Олегу Анатолійовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Шевченка, 202 квартира 109 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 3 роки орієнтовною площею 0.0630 гектара, для ведення городництва по вулиці Віли 5, в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

2. Громадянці Ковальчуку Олегу Анатолійовичу замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Українець А. Ю.).

4. Хід виконання перевірити в грудні 2016 року.

Міський голова І.О.Ольшевський