Р І Ш Е Н Н Я

Від 07 жовтня 2015 року 

 

 

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 116, 118, 120, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Порученка Віктора Івановича про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вулиці Шевченка в місті Здолбунова, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянину Порученку Віктору Івановичу, який проживає в місті Рівне по вулиці Березовського, 16 квартира 17 на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,07 гектара у власність для ведення садівництва по вулиці Шевченка в місті Здолбунові, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради.

2. Порученку Віктору Івановичу розробити проекти із землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов'язки заступника міського голови Якубчика О.П.

4. Хід виконання перевірити в липні 2016 року.

Міський голова І. О. Ольшевський