Р І Ш Е Н Н Я

Від 07 жовтня 2015 року 

 

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", статтями 12,20,120,125,126 Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 року № 502 «Порядок зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб», розглянувши проект землеустрою розроблений Приватним підприємством «Рівнеелітзем» щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення громадянину Конончуку Володимиру Юхимовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд по вулиці Старицького, 5а в межах міста Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення громадянину Конончуку Володимиру Юхимовичу загальною площею 577 квадратних метрів (0,05779гектара), для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд по вулиці Старицького, 5а в межах міста Здолбунів, за рахунок земель що перебувають у власності громадянина Конончука Володимира Юхимовича для обслуговування кондитерського цеху та господарських будівель.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки загальною площею 577 квадратних метрів (0,05779гектара) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд по вулиці Старицького, 5а в межах міста Здолбунів, за рахунок земель що перебувають у власності громадянина Конончука Володимира Юхимовича для обслуговування кондитерського цеху та господарських будівель.

3. Громадянину Конончуку Володимиру Юхимовичу анулювати Витяг з

Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав власності, видане реєстраційною службою Здолбунівського районного управління юстиції, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 617535556226 від 17.04.2015 року на земельну ділянку площею 577 квадратних метрів (0,05779гектара) для обслуговування кондитерського цеху та господарських будівель по вулиці Старицького, 5а в межах міста Здолбунів.

4. Громадянину Конончуку Володимиру Юхимовичу отримати у реєстраційній службі Здолбунівського районного управління юстиції витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав власності на земельну ділянку загальною площею 577 квадратних метрів (0,05779гектара) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд по вулиці Старицького, 5а в межах міста Здолбунів.

5. Спеціалісту землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.

6. Громадянину Конончуку Володимиру Юхимовичу земельні ділянки використовувати за цільовим призначенням.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та тимчасово виконуючого обов'язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І.О. Ольшевський