Р І Ш Е Н Н Я

Від 07 жовтня 2015 року 

 

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", статтями 12,20,120,125,126 Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 року № 502 «Порядок зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб», розглянувши проект землеустрою розроблений Приватним підприємством «Рівнеелітзем» щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення громадянці Грабовській Людмилі Львівні для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд по вулиці Грінченка, 5/2 в межах міста Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення громадянці Грабовській Людмилі Львівні загальною площею 249 квадратних метрів (0,0249 гектара), для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд по вулиці Грінченка, 5/2 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель що перебувають у власності громадянки Грабовської Людмили Львівни для ведення особистого селянського господарства.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки загальною площею 249 квадратних метрів (0,0249 гектара) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд по вулиці Грінченка,5/2 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель що перебувають у власності громадянки Грабовської Людмили Львівни для ведення особистого селянського господарства.

3. Громадянці Грабовській Людмилі Львівні анулювати Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав власності, видане реєстраційною службою Здолбунівського районного управління юстиції, Серія ЕЕЕ 613227 від 18.07.2014 року на земельну ділянку площею 249 квадратних метрів (0,0249 гектара) для ведення особистого селянського господарства по вулиці Грінченка,5/2 в межах міста Здолбунів.

4. Громадянці Грабовській Людмилі Львівні отримати у реєстраційній службі Здолбунівського районного управління юстиції витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав власності на земельну ділянку загальною площею 249 квадратних метрів (0,0249 гектара) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд по вулиці Грінченка,5/2 в межах міста Здолбунів.

5. Спеціалісту землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.

6. Громадянці Грабовській Людмилі Львівні земельні ділянки використовувати за цільовим призначенням.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та тимчасово виконуючого обов'язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І.О. Ольшевський