Р І Ш Е Н Н Я

Від 07 жовтня 2015 року 

 

 

Керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" і статтями 12, 93, 124 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі», розглянувши заяву громадянки Колесової Галини Олександрівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на п'ять років для будівництва та обслуговування частини жилого будинку господарських будівель та споруд по вулиці Пушкіна, 4 квартира 1 місті Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянці Колесовій Галині Олександрівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Пушкіна, 4 квартира 1 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п'ять) років орієнтовною площею 400 метрів квадратних (0.04гектара) для будівництва та обслуговування частини жилого будинку господарських будівель та споруд по вулиці Пушкіна, 4 квартира 1 в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

2. Громадянці Колесовій Галині Олександрівні замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов'язки заступника міського голови Якубчика О.П.

4. Хід виконання перевірити в лютому 2016 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.