Р І Ш Е Н Н Я
від 07 жовтня 2015 року 

Керуючись статтями 25, 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ", статтями 12, 116, 118, 120, 121, 126 Земельного кодексу України, розглянувши проекти із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розроблені землевпорядними організаціями, щодо відведення земельних ділянок у власність, та спільну сумісну власність для обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд та для будівництва індивідуальних гаражів, а також ведення особистого селянського господарства, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проекти із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно додатку.

2. Передати у власність вищевказаним громадянам міста Здолбунова земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд та для будівництва індивідуальних гаражів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади.

3. Громадянам міста Здолбунів згідно прикладеного списку даного рішення:

3.1. Оформити право на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.

3.2. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням

3.3. Забезпечити зберігання межових знаків, якими відведено земельну ділянку в натурі.

4. Спеціалісту-землевпоряднику внести зміни в земельно-облікову документацію.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов'язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І. О. Ольшевський

Вкладення:
Скачати цей файл (ДодатокЗЕМЛЯ.doc)ДодатокЗЕМЛЯ.doc[ ]42 Кб