Р І Ш Е Н Н Я
Від 04 вересня 2015 року 

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 13 Закону України «Про теплопостачання», відповідно до Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012 року № 630 та постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012 року № 381, розглянувши клопотання комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія», Здолбунівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Погодити комунальному підприємству "Здолбунівкомуненергія" інвестиційну програму на 2015р. в частині фінансування її за рахунок коштів міського бюджету та амортизаційних відрахувань підприємства (згідно додатку 1).

2. Не погодити розділ інвестиційної програми (додаток 2), заходи якої фінансуються за рахунок коштів інноваційного (розрахункового) прибутку підприємства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв*язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі, та побутового обслуговування (голова Максимчук В.В.) а організацію його виконання на інженера по будівництву міської ради Якубчика О.П.

Міський голова І.О.Ольшевський

Вкладення:
Скачати цей файл (Додаток 1 №1446.doc)Додаток 1 №1446.doc[ ]36 Кб