Р І Ш Е Н Н Я

Від 10 липня 2015 року                                                                               № 1430

 

               Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 116, 118, 120, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян Сапожнікової С. Г. та Сапожнікової М. М. про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Сапожніковій Євгенії Олексіївні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на території міста Здолбунова, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Дати дозвіл Сапожніковій Євгенії Олексіївні ( донці загиблого учасника АТО) яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Садова, 12 на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,08 га у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Вишневій, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради.

2. Сапожніковій Євгенії Олексіївні розробити проекти із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов'язки заступника міського голови Якубчика О.П.

 

 

Міський голова І. О. Ольшевський