Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 10 червня 2015 року 

 

 

Керуючись пунктом 42 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 19 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" , розглянувши Детальний план території забудови масиву по вулиці Коперника в місті Здолбунові , беручи до уваги результати проведення громадських слухань, враховуючи висновок постійної комісії з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Детальний план планування території забудови по вулиці Коперника в місті Здолбунів площею 2,64 гектара.

2. Дати дозвіл на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення масиву земельних ділянок площею 2,64 гектара у власність учасникам АТО в кількості 42 ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків господарських будівель і споруд по вулиці Коперника в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу Здолбунівської міської ради.

3. Здолбунівській міській раді розробити проекти із землеустрою щодо відведення масиву земельних ділянок у власність в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.

4. Секретарю ради оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації та розмістити Детальний план планування території забудови масиву по вулиці Коперника на офіційному веб-сайті міської ради для оприлюднення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов'язки заступника міського голови Якубчика О.П.

6. Хід виконання перевірити в жовтні 2015 року.

 

Міський голова І. О.Ольшевський