Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 10 червня 2015 року 

 

Керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" і статтями 12, 118 Земельного Кодексу України, розглянувши заяви учасників АТО, які надійшли в Здолбунівську міську раду в період з 19.03.2015 до 10.06.2015 року щодо виділення земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, зважаючи на те, що на рівні району не вирішено питання щодо виділення єдиного масиву для присадибних ділянок учасникам АТО поза межами населених пунктів поблизу міста Здолбунова та, враховуючи відсутність на даний час на території Здолбунівської міської ради придатного єдиного відведеного масиву для індивідуального житлового будівництва з відповідно оформленою документацією, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити масив для будівництва та обслуговування індивідуальних жилих будинків для учасників АТО в районі вулиці І. Гончара.

2. До 01.02.2016 року виконавчому апарату Здолбунівської міської ради розробити план детального планування території забудови масиву по вулиці І. Гончара за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

3. При наявності плану детального планування території забудови масиву з 01.02.2016 року розпочати видачу дозволів на виготовлення проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність учасникам АТО для будівництва та обслуговування індивідуальних жилих будинків в районі вулиці І. Гончара.

4. Виконавчому комітету Здолбунівської міської ради передбачити кошти в міському бюджеті для виготовлення детального плану території забудови масиву в районі вулиці І. Гончара для надання земельних ділянок учасникам АТО.

5. Рекомендувати учасникам АТО, які мають бажання отримати земельні ділянки для ведення індивідуального садівництва, звернутись до Головного управління Держкомземагенства в Рівненській області, щодо виділення земельних ділянок для ведення садівництва поза межами населених пунктів на території Шубківської та Малошпаківської сільських рад Рівненського району.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов'язки заступника міського голови Якубчика О.П.

 

Міський голова І.О.Ольшевський